9 edycja największej konferencji inwestycyjnej w Polsce

13 MARCA 2019 / Warszawa / Hotel Hilton

dni
godz
min
sek
/
/
/
dni
godz
min
sek
Kup bilet
Dodaj wydarzenie do kalendarza 13/03/2019 09:30 13/03/2019 16:00 DD/MM/YYYY Europe/Warsaw 9. Fund Forum Analiz Online Zapraszamy na 9 Fund Forum Analiz Online – największą na polskim rynku profesjonalną konferencję o tematyce inwestycyjnej.
Zespół Analiz Online
Hotel Hilton | Warszawa | ul. Grzybowska 63

na konferencję zaprasza organizator

Konferencja

Fund Forum Analiz Online

to największa i najbardziej prestiżowa na polskim rynku profesjonalna konferencja o tematyce inwestycyjnej, wyjątkowe grono prelegentów i gości z uznanych firm inwestycyjnych w Polsce i na świecie - najwyższej klasy autorytetów świata inwestycji

Szerokie audytorium

złożone z osób profesjonalnie zajmujących się rynkiem funduszy inwestycyjnych w Polsce - w tym kluczowych osób w firmach dystrybucyjnych kształtujących politykę sprzedażową, forum dyskusji aktualnych zagadnień dotyczących makroekonomii oraz globalnych i lokalnych rynków kapitałowych

Źródło wiedzy

praktycznej i technik sprzedażowych dla doradców finansowych oraz osób zajmujących się dystrybucją produktów inwestycyjnych, jak również jedyna w swoim rodzaju platforma wymiany doświadczeń i opinii

Agenda

Początek konferencji

09:00 - 09:30

Rejestracja gości, kawa powitalna

09:30 - 09:45

Słowo wstępne i przywitanie gości

09:45 - 10:00

Taniej, ale czy lepiej? Skutki obniżenia opłat w funduszach

10:00 - 10:15

Dlaczego za granicą fundusze są tańsze?

10:15 - 11:15

Początek końca czy koniec początku – panel rynkowy

11:15 - 11:35

Fundusze indeksowe – instrukcja obsługi po polsku

11:35 - 12:05

Przerwa Kawowa

12:05 - 12:30

ALFY 2018 – wręczenie nagród

12:30 - 13:15

PPK wchodzą na parkiet

13:15 - 13:40

MiFID II – klient czy compliance, oto jest pytanie

13:40 - 14:40

Lunch

14:40 - 15:05

Doradco, znajdź wspólny język z klientem

15:05 - 15:20

Woda w portfelu – ciekawostka czy faktyczna dywersyfikacja?

15:20 - 16:10

Jak dobrze wykorzystać nowe szanse na rynku funduszy

16:10 - 16:15

Zakończenie konferencji

Koniec konferencji

Prelegenci

Marcin Adamczyk

TFI PZU

Konrad Augustyński

TFI PZU

Andre Bantli

BlackRock

Małgorzata Barska

NN Investment Partners TFI

Jerzy Bralczyk

Uniwersytet Warszawski, Rada Języka Polskiego

Sebastian Buczek

Quercus TFI

Adam Dakowicz

AgioFunds TFI

Michał Duniec

Analizy Online

Łukasz Kwiecień

PKO TFI

Bertrand Lecourt

Fidelity International

Martin Lueck

BlackRock

Ewa Małyszko

PFR TFI

Jacek Marcinowski

Santander TFI

Waldemar Markiewicz

Izba Domów Maklerskich, Santander Securities

Sergio Miguez

EFPA España

Piotr Minkina

Union Investment TFI

Bartosz Pawłowski

mBank Private Banking

Maciej Samcik

Subiektywnie o finansach

Robert Stanilewicz

Analizy Online

Patrycjusz Wyżga

Program III Polskiego Radia

David Zahn

Franklin Templeton Investments

Partnerzy

BlackRock IM (UK) Ltd

BlackRock zarządza aktywami o wartości ponad 6 bln USD w strategiach akcyjnych, dłużnych, alternatywnych, multi-asset i zarządzania gotówką na rzecz klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Ponadto BlackRock świadczy usługi z zakresu zarządzania ryzykiem rynkowym, doradztwa w obszarze rynków finansowych. Nasze obszerne możliwości sprawiają, że tworzymy rozwiązania nastawione na wyniki oczekiwane przez naszych klientów.

TFI PZU

Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU (TFI PZU) to – pod względem wartości zarządzanych aktywów – jedno z największych towarzystw inwestycyjnych w Polsce. Działa od 1999 roku i jest częścią Grupy PZU (największej Grupy finansowo-ubezpieczeniowej w Europie Środkowo-Wschodniej). Korzysta z doświadczeń zgromadzonych przez ponad 200 lat w działalności finansowo-ubezpieczeniowej oraz tworzy filar pionu inwestycyjnego – PZU. Inwestycje. TFI PZU jest również liderem w obszarze Pracowniczych Programów Emerytalnych oraz pierwszą polską firmą inwestycyjną, która posiada dedykowany zespół wykorzystujący metody ilościowe w zarządzaniu m.in. funduszami indeksowymi inPZU.

Union Investment TFI

Union Investment TFI od ponad 20 lat pomnaża pieniądze osób fizycznych, firm i instytucji, dbając nie tylko o efektywność, ale także bezpieczeństwo inwestycji. Oferujemy najwyższej jakości fundusze inwestycyjne, portfele asset management, produkty emerytalne oraz rentowne rozwiązania inwestycyjne szyte na miarę. Nasz profesjonalizm potwierdzają liczne prestiżowe wyróżnienia za stabilne i ponadprzeciętne wyniki inwestycyjne przyznane na przestrzeni lat, m.in. statuetki „Byka i niedźwiedzia”, „Alfy” dla najlepszego TFI oraz „Złote portfele”. W październiku 2018 została podpisana umowa przejęcia przez Grupę Generali 100% udziałów w Union Investment TFI. Ogłoszona transakcja ma charakter warunkowy. Do jej finalizacji, planowanej w pierwszej połowie bieżącego roku, konieczne jest uzyskanie akceptacji odpowiednich instytucji regulujących tego typu transakcje, w tym Komisji Nadzoru Finansowego.

PFR TFI

PFR TFI jest częścią Grupy PFR. Tworzy je zespół kilkudziesięciu wysokiej klasy specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu funduszami zamkniętymi i otwartymi oraz produktami oszczędnościowymi i inwestycyjnymi. Towarzystwo specjalizuje się w tworzeniu i zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi oraz zarządzanie zbiorczym portfelem papierów wartościowych. PFR TFI będzie również jedną z instytucji oferujących i zarządzających Pracowniczymi Planami Kapitałowymi, a jego rola w nowym systemie będzie dodatkowo poszerzona o pełnienie funkcji instytucji wyznaczonej.

Fidelity International

Fidelity International zostało założone w 1969 r. jako międzynarodowa gałąź działalności biznesowej prowadzonej przez Fidelity Investments. Począwszy od roku 1980 Fidelity Interantional funkcjonuje jako niezależna firma zarządzająca aktywami i jest odpowiedzialna za aktywa o łącznej wartości 356 mld euro, pochodzące od ponad 2,3 miliona klientów spoza USA. Nasze globalne zasoby analityczne obejmują ponad 400 profesjonalistów w zakresie inwestycji oraz rozlokowane na całym świecie zespoły badawcze. Nasi zarządzający portfelami oraz analitycy uczestniczą rocznie w ponad 16.000 spotkań z przedstawicielami spółek – oznacza to, że takie spotkania odbywają się przeciętnie co 8 minut.

NN Investment Partners TFI

NN Investment Partners TFI już od 21 lat pomnaża pieniądze klientów indywidualnych, firm i instytucji. Jesteśmy czwartym co do wielkości TFI na polskim rynku, które zarządza blisko 18 mld złotych ulokowanych w funduszach i portfelach dla szerokiego grona odbiorców. Obsługujemy ponad 450 tysięcy Klientów oferując im fundusze inwestycyjne, portfele asset management oraz produkty emerytalne. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy NN. Z sukcesem łączymy globalną i lokalną ekspertyzę, aby dostarczać naszym Klientom rozwiązania inwestycyjne na najwyższym poziomie.