Podsumowanie

GAZETKA KONFERENCYJNA
WIDEORELACJA Z KONFERENCJI

O konferencji

Agenda

08:30 - 09:00

Rejestracja uczestników, kawa powitalna

09:00 - 09:15

Słowo wstępne i przywitanie gości

09:15 - 09:45

Zjeść ciastko i mieć ciastko – do czego prowadzi sprzedaż za wszelką cenę

09:45 - 10:30

Rynki wschodzące – wiosenne ożywienie

10:30 - 10:55

Inwestor w gąszczu możliwości – sztuka wyboru w świecie funduszy

10:55 - 11:25

Przerwa kawowa

11:25 - 11:45

Alfy 2016 – wręczenie nagród

11:45 - 12:10

Obligacje skarbowe to nie wszystko - szukamy okazji na globalnym rynku długu

12:10 - 12:55

FIZ w portfelu, czyli co dalej z funduszami zamkniętymi?

12:55 - 13:20

Gorący okres na rynku walut – jak się nie sparzyć?

13:20 - 14:20

Lunch

14:20 - 15:10

Jesień życia po nowemu – system emerytalny w odmienionej formie

15:10 - 15:55

Polski inwestor na rozdrożu – szanse na zmiany trendu na warszawskiej GPW

15:55 - 16:00

Zakończenie konferencji

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu lub wykładowców w przypadku nieprzewidzianych okoliczności.

Prelegenci

Partnerzy

SPONSOR PLATYNOWY

Franklin Templeton Investments

Franklin Templeton Investments to jedna z największych na świecie organizacji zarządzających aktywami, która od prawie 70 lat cieszy się renomą zaufanego partnera inwestycyjnego. Na polskim rynku jesteśmy obecni już blisko 20 lat, kiedy to powstało nasze warszawskie biuro, pełniące funkcję biura regionalnego na Europę Środkową i Wschodnią.

W 2015 roku wraz z otrzymaniem zgody Komisji Nadzoru Finansowego na utworzenie Templeton Asset Management (Poland) Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A. rozpoczęliśmy nowy rozdział w historii działalności Franklin Templeton Investments w Polsce tworząc fundusz Franklin Templeton Fundusz Inwestycyjny Otwarty z wydzielonymi subfunduszami.

SPONSORZY ZŁOCI

BlackRock IM (UK) Ltd

BlackRock jest największą na świecie firmą zarządzającą aktywami. Ich obecna wartość przekracza 4,7 biliona dolarów. Dla klientów BlackRock z ponad 100 krajów pracuje ponad 135 zespołów inwestycyjnych w 30 państwach. Firma została założona w 1988 roku przez ośmiu współpracowników. Do dziś poziom zatrudnienia zwiększył się do przeszło 13 tys. pracowników. BlackRock inwestuje w imieniu swoich klientów oferując im kompleksowe rozwiązania w celu zapewnienia im lepszej przyszłości finansowej.

BPH TFI

BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. od 1998 roku aktywnie działa na polskim rynku kapitałowy i świadczy usługi finansowe w ramach jednej z największych korporacji na świecie – General Electric. Celem Towarzystwa jest efektywne wykorzystanie nowych perspektyw inwestycyjnych oraz tworzenie produktów wg najwyższych międzynarodowych standardów i zgodnych z najnowszymi trendami. Obecnie Towarzystwo zarządza 14 funduszami inwestycyjnymi, w tym BPH FIO Parasolowym z 13 wydzielonymi subfunduszami oraz BPH Superior FIO z 5 wydzielonymi subfunduszami.

BZ WBK TFI

BZ WBK Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. to jedno z największych i najbardziej doświadczonych towarzystw funduszy inwestycyjnych działających na polskim rynku. Powierzone przez Klientów środki lokujemy w instrumenty rynku kapitałowego i finansowego: akcje, obligacje, instrumenty pieniężne. Klienci mogą wybrać fundusz parasolowy Arka BZ WBK FIO oraz Arka Prestiż SFIO – decydując nie tylko o poziomie ryzyka i horyzoncie inwestycyjnym, ale także odpowiedniej dywersyfikacji geograficznej i walutowej swojej inwestycji.

Schroders

Spółka Schroders, utworzona w 1804 r. w Londynie, to jedna z największych globalnych i niezależnych firm zarządzających aktywami, które obecnie sięgają 433,5 mld EUR. Zatrudnia ponad 3700 pracowników, w tym ponad 400 analityków i zarządzających w 37 oddziałach w 27 krajach. Schroders oferuje rozwiązania mogące zaspokoić niemal każdą potrzebę inwestycyjną, z czego blisko 100 strategii od 2008 roku dostępnych jest również w Polsce. W swojej ofercie skierowanej do polskiego inwestora pochwalić się może również szeroką ofertą strategii inwestycyjnych (15 funduszy) dostępnych w polskim złotym z zabezpieczonym ryzykiem walutowym.

Union Investment TFI

Union Investment TFI od ponad 20 lat pomnaża pieniądze osób fizycznych, firm i instytucji, dbając nie tylko o efektywność, ale także bezpieczeństwo inwestycji. Oferujemy najwyższej jakości fundusze inwestycyjne, portfele asset management, produkty emerytalne oraz rentowne rozwiązania inwestycyjne szyte na miarę. Nasz profesjonalizm potwierdzają liczne prestiżowe wyróżnienia za stabilne i ponadprzeciętne wyniki inwestycyjne przyznane na przestrzeni lat, m.in. statuetki „Byka i niedźwiedzia”, „Alfy” dla najlepszego TFI oraz „Złote portfele”.

SPONSORZY SREBRNI

PATRONI HONOROWI

PATRONI

PATRONI MEDIALNI

Kontakt