8 edycja największej konferencji inwestycyjnej w Polsce

15 MARCA 2018 / Warszawa / Hotel Hilton

dni
godzin
minut
sekund
/
/
/
dni
godzin
minut
sekund
Kup bilet

na konferencję zaprasza organizator

Konferencja

Fund Forum Analiz Online

to największa i najbardziej prestiżowa na polskim rynku profesjonalna konferencja o tematyce inwestycyjnej, wyjątkowe grono prelegentów i gości z uznanych firm inwestycyjnych w Polsce i na świecie - najwyższej klasy autorytetów świata inwestycji

Szerokie audytorium

złożone z osób profesjonalnie zajmujących się rynkiem funduszy inwestycyjnych w Polsce - w tym kluczowych osób w firmach dystrybucyjnych kształtujących politykę sprzedażową, forum dyskusji aktualnych zagadnień dotyczących makroekonomii oraz globalnych i lokalnych rynków kapitałowych

Źródło wiedzy

praktycznej i technik sprzedażowych dla doradców finansowych oraz osób zajmujących się dystrybucją produktów inwestycyjnych, jak również jedyna w swoim rodzaju platforma wymiany doświadczeń i opinii

Agenda

Początek konferencji

09:00 - 09:30

Rejestracja gości, kawa powitalna

09:30 - 09:45

Słowo wstępne i przywitanie gości

09:45 - 10:10

Fundusz na całe życie - czy to możliwe?

10:10 - 11:00

PPKapitalna emerytura - czy rozwiąże problem?

11:00 - 11:25

Dla każdego coś innego. Absolutnie

11:25 - 11:55

Przerwa kawowa

11:55 - 12:45

#Fintech zmienia rzeczywistość - przywitaj się z robotem

12:45 - 13:35

MiFID II - ewolucja, rewolucja czy nieporozumienie

13:35 - 14:35

Lunch

14:35 - 14:50

ALFY 2017 - wręczenie nagród

14:50 - 15:15

Sektor technologiczny - czy możliwa jest powtórka z bańki internetowej?

15:15 - 16:05

Portfel inwestycyjny na 2018 - gdzie możesz zarobić najwięcej?

16:05 - 16:15

Zakończenie konferencji

Koniec konferencji

Prelegenci

Marcin Bednarek

KupFundusz.pl

Norbert Biedrzycki

McKinsey Digital

Dr Robert Bohynik

NN Investment Partners TFI

Łukasz Cioch

LCMedia.pl

Rafał Dobrowolski

Tar Heel Capital

Michał Duniec

Analizy Online

Prof. UW, dr hab. Marcin Dyl

IZFiA

Prof. Krzysztof Jajuga

CFA Society Poland

Zbigniew Jakubowski

Union Investment TFI

Tomasz Jóźwik

Dziennik Gazeta Prawna

Ewa Małyszko

PFR TFI

Jacek Marcinowski

BZ WBK TFI

Jarosław Niedzielewski

Investors TFI

Jana Niedźwiedź-Gliniecka

SATURN TFI

Prof. Witold M. Orłowski

Akademia Vistula w Warszawie

Błażej Prośniewski

Polskie Radio

Tomasz Stadnik

Rockbridge TFI

Paweł Sujecki

ProService Finteco

Agnieszka Surmacka

PKO BP Finat

Monika Szlosek

Deutsche Bank Polska

Aleksander Widera

Kredytmarket.com

Dr Marcin Wojewódka

Kancelaria Wojewódka i Wspólnicy

Grzegorz Zatryb

Skarbiec TFI

Piotr Żochowski

PKO TFI

Partnerzy

Rockbridge TFI

Rockbridge TFI to firma inwestycyjna, która od dwudziestu lat dostarcza polskim oraz zagranicznym klientom zróżnicowane produkty inwestycyjne i oszczędnościowe. W skład oferty wchodzą 34 fundusze inwestycyjne, plany oszczędnościowe i emerytalne oraz usługa zarządzania aktywami.

BZ WBK TFI

BZ WBK Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. to jedno z największych i najbardziej doświadczonych towarzystw funduszy inwestycyjnych działających na polskim rynku. Powierzone przez Klientów środki lokujemy w instrumenty rynku kapitałowego i finansowego: akcje, obligacje, instrumenty pieniężne. Klienci mogą wybrać fundusz parasolowy Arka BZ WBK FIO oraz Arka Prestiż SFIO – decydując nie tylko o poziomie ryzyka i horyzoncie inwestycyjnym, ale także odpowiedniej dywersyfikacji geograficznej i walutowej swojej inwestycji.

Union Investment TFI

Union Investment TFI od ponad 20 lat pomnaża pieniądze osób fizycznych, firm i instytucji, dbając nie tylko o efektywność, ale także bezpieczeństwo inwestycji. Oferujemy najwyższej jakości fundusze inwestycyjne, portfele asset management, produkty emerytalne oraz rentowne rozwiązania inwestycyjne szyte na miarę. Nasz profesjonalizm potwierdzają liczne prestiżowe wyróżnienia za stabilne i ponadprzeciętne wyniki inwestycyjne przyznane na przestrzeni lat, m.in. statuetki „Byka i niedźwiedzia”, „Alfy” dla najlepszego TFI oraz „Złote portfele”.

ProService Finteco

ProService Finteco jest wyspecjalizowaną firmą z ponad 23 letnim doświadczeniem na polskim rynku finansowym pełniącą rolę pośrednika pomiędzy Klientami i dystrybutorami a funduszami inwestycyjnymi, emerytalnymi czy firmami ubezpieczeniowymi. Spółka oferuje nowoczesne oprogramowanie dla asset managerów oraz banków w kraju i za granicą. Doświadczenie, wiedza, zaplecze technologiczne i sprawne procedury operacyjne pozwalają ProService Finteco zapewnić wysokie standardy obsługi oraz wsparcie w kreowaniu nowych produktów na rynku finansowym.

Saturn TFI

Saturn TFI działając blisko 10 lat na rynku kapitałowym zarządza ponad 50 funduszami inwestycyjnymi realizując ciekawe i efektywne strategie inwestycyjne dające inwestorom możliwość pomnażania swoich aktywów. Naszemu doświadczeniu i kompetencjom zaufało ponad 6000 uczestników lokując swoje aktywa w fundusze inwestycyjne aktywnie zarządzane między innymi: akcyjne, depozytowe, nieruchomościowe, sekurytyzacyjne. Nasze produkty tworzymy dbając o jakość i potrzeby naszych Uczestników.