Podsumowanie 6.ff

GAZETKA KONFERENCYJNA
WIDEORELACJA Z KONFERENCJI

Wystąpienia

09:10 - 09:40

Private equity odsłania karty

09:40 - 10:25

Global Macro Perspective, prosto z Wall Street

10:25 - 10:45

Dokąd popłynie ropa, czyli rzut oka na rynek surowców

11:30 - 11:55

Importujmy to co najlepsze - światowe trendy w polskim klimacie

11:55 - 12:40

Doradca w nowej rzeczywistości - czy MiFID II da się lubić?

12:40 - 13:00

Rynek długu - krótko i na temat

14:00 - 14:25

Wszyscy na pokład - Multi Asset w praktyce

14:25 - 14:50

Skuteczna recepta na rynkowy zawrót głowy

14:50 - 15:45

Puls rynku - eksperci stawiają diagnozę

Prelegenci

Partnerzy

SPONSOR PLATYNOWY

NN Investment Partners TFI

NN Investment Partners TFI (dawniej ING TFI) już od 19 lat pomnaża pieniądze klientów indywidualnych, firm i instytucji. Jesteśmy czwartym co do wielkości TFI na polskim rynku, które zarządza ponad 13,4 mld złotych. Obsługujemy ponad 400 tysięcy Klientów oferując im fundusze inwestycyjne, portfele asset management oraz produkty emerytalne. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy NN. Z sukcesem łączymy globalną i lokalną ekspertyzę, aby dostarczać naszym Klientom rozwiązania inwestycyjne na najwyższym poziomie.

SPONSORZY ZŁOCI

BlackRock IM (UK) Ltd

BlackRock jest największym na świecie zarządzającym aktywami, a nasza firma inwestuje w imieniu naszych klientów. Oferujemy kompleksowe rozwiązania aby zapewnić naszym klientom lepszą przyszłość finansową. BlackRock został założony w 1988 roku przez 8 współpracowników, w obecnej chwili poziom zatrudnienia zwiększył się o 1500 razy i wynosi obecnie przeszło 12000 pracowników. Zarządzamy aktywami w wysokości ponad 4 bilionów USD. Jesteśmy obecni w 30 państwach, posiadamy 24 głównych centrów inwestycyjnych, a dla naszych klientów w ponad 100 państwach pracuje ponad 1700 specjalistów inwestycyjnych w 135 zespołach inwestycyjnych.

BPH TFI

BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. od 1998 roku aktywnie działa na polskim rynku kapitałowym i świadczy usługi finansowe w ramach jednej z największych korporacji na świecie - General Electric. Celem Towarzystwa jest efektywne wykorzystywanie nowych perspektyw inwestycyjnych oraz tworzenie produktów wg najwyższych międzynarodowych standardów i zgodnych z najnowszymi trendami. Obecnie Towarzystwo zarządza 14 funduszami inwestycyjnymi, w tym BPH FIO Parasolowym z 13 wydzielonymi subfunduszami oraz BPH Superior FIO z 4 wydzielonymi subfunduszami.

BZ WBK TFI

BZ WBK Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. to jedno z największych i najbardziej doświadczonych towarzystw funduszy inwestycyjnych działających na polskim rynku. Powierzone przez Klientów środki lokujemy w instrumenty rynku kapitałowego i finansowego: akcje, obligacje, instrumenty pieniężne. Klienci mogą wybrać fundusz parasolowy Arka BZ WBK FIO oraz Arka Prestiż SFIO – decydując nie tylko o poziomie ryzyka i horyzoncie inwestycyjnym, ale także odpowiedniej dywersyfikacji geograficznej i walutowej swojej inwestycji.

Union Investment TFI

Union Investment TFI od ponad 20 lat pomnaża pieniądze osób fizycznych, firm i instytucji, dbając nie tylko o efektywność, ale także bezpieczeństwo inwestycji. Oferujemy najwyższej jakości fundusze inwestycyjne, portfele asset management, produkty emerytalne oraz rentowne rozwiązania inwestycyjne szyte na miarę. Nasz profesjonalizm potwierdzają liczne prestiżowe wyróżnienia za stabilne i ponadprzeciętne wyniki inwestycyjne przyznane na przestrzeni lat, m.in. statuetki „Byka i niedźwiedzia” dla najlepszego TFI oraz „Złote portfele”.

SPONSORZY SREBRNI

PATRONI HONOROWI

PATRONI

PATRONI MEDIALNI

Lokalizacja