Konferencja fundforum Konferencja fundforum Konferencja fundforum
największej konferencji inwestycyjnej w Polsce

Fund Forum Analiz Online 2020
w innym terminie

Dbając o wysoką frekwencję zarówno po stronie publiczności, jak i występujących, Analizy Online wspólnie ze sponsorami, postanowiły przesunąć termin konferencji Fund Forum na jesień 2020 roku.
Przepraszamy za niedogodności.

SZCZEGÓŁY JUŻ WKRÓTCE

Konferencja

Fund Forum Analiz Online

to największa i najbardziej prestiżowa na polskim rynku profesjonalna konferencja o tematyce inwestycyjnej, wyjątkowe grono prelegentów i gości z uznanych firm inwestycyjnych w Polsce i na świecie - najwyższej klasy autorytetów świata inwestycji

Szerokie audytorium

złożone z osób profesjonalnie zajmujących się rynkiem funduszy inwestycyjnych w Polsce - w tym kluczowych osób w firmach dystrybucyjnych kształtujących politykę sprzedażową, forum dyskusji aktualnych zagadnień dotyczących makroekonomii oraz globalnych i lokalnych rynków kapitałowych

Źródło wiedzy

praktycznej i technik sprzedażowych dla doradców finansowych oraz osób zajmujących się dystrybucją produktów inwestycyjnych, jak również jedyna w swoim rodzaju platforma wymiany doświadczeń i opinii

Agenda

Początek konferencji

09:00 - 09:30

Rejestracja gości, kawa powitalna

09:30 - 09:45

Słowo wstępne i przywitanie gości

09:45 - 10:00

Poziom wyżej, czyli o potrzebie samoregulacji

10:00 - 10:20

Antykruchość w praktyce, czyli kilka słów o skutecznych strategiach długoterminowych

10:20 - 10:45

Behawioralna droga do alfy

10:45 - 11:35

Doradca 3.0 – człowiek czy maszyna?

11:35 - 12:05

Przerwa kawowa

12:05 - 12:30

ALFY 2019 – wręczenie nagród

12:30 - 12:45

Demograficzne wyzwanie dla branży zarządzania aktywami

12:45 - 13:00

Globalna transformacja - inwestowanie dziś w świat jutra

13:00 - 13:45

Megatrendy – inwestycje, które mają przyszłość

13:45 - 14:45

Lunch

14:45 - 15:30

Impact investing – nowy wspaniały świat

15:30 - 15:50

Polskie misie – byki czy niedźwiedzie?

15:50 - 16:10

Nowa (nie)normalność na rynku obligacji

16:10 - 16:15

Zakończenie konferencji

Koniec konferencji

Prelegenci

Joanna Ałasa

NN Investment Partners TFI

Przemysław Barankiewicz

CFA Society Poland

Michał Bazarnik

Accenture

Rafał Bogusławski

Analizy Online

Michał Cichosz

Skarbiec TFI

David Docherty

Schroders

Michał Duniec

Analizy Online

Zbigniew Jakubowski

Generali Investments TFI

Wojciech Kiermacz

Analizy Online

Dariusz Lasek

TFI PZU

Rafał Lis

CVI Dom Maklerski

Konrad Łapiński

Total FIZ

Jacek Marcinowski

Santander TFI

Iain McAra

CFA Institute

Bartosz Pawłowski

mBank Private Banking

Małgorzata Rusewicz

IZFiA / IGTE

Maciej Samcik

Subiektywnie o finansach

Markus Schuller

Panthera Solutions Sarl

Saurabh Sharma

Fidelity International

Robert Stanilewicz

Analizy Online

Adam Woźny

Generali Investments TFI

Mariusz Zaród

Quercus TFI

Partnerzy

Generali Investments TFI

Generali Investments TFI S.A. od 25 lat dostarcza atrakcyjne rozwiązania inwestycyjne, o których wyniki dba jeden z najbardziej stabilnych i profesjonalnych zespołów ekspertów na rynku. Obecnie zarządza aktywami wartymi ponad 15 mld złotych. Od 2019 roku jest częścią założonej w 1831 roku Grupy finansowej Generali. Towarzystwo ma potwierdzone licznymi nagrodami i wyróżnieniami kompetencje w zakresie funduszy inwestycyjnych, rozwiązań emerytalnych, produktów oszczędnościowych, zarządzania aktywami i doradztwa inwestycyjnego. Więcej informacji na temat Generali Investments TFI znajdą Państwo na stronie: generali-investments.pl.

NN Investment Partners TFI

NN Investment Partners TFI już od 22 lat pomnaża pieniądze klientów indywidualnych, firm i instytucji. Jesteśmy trzecim co do wielkości TFI na polskim rynku, które zarządza blisko 21 mld złotych ulokowa-nych w funduszach i portfelach dla szerokiego grona odbiorców. Obsługujemy ponad 580 tysięcy Klien-tów oferując im fundusze inwestycyjne, portfele asset management oraz produkty emerytalne. Jeste-śmy częścią międzynarodowej Grupy NN. Z sukcesem łączymy globalną i lokalną ekspertyzę, aby do-starczać naszym Klientom rozwiązania inwestycyjne na najwyższym poziomie.

Fidelity International

Fidelity International oferuje instytucjom, osobom fizycznym i ich doradcom światowej klasy rozwiązania inwestycyjne oraz fachową wiedzę w zakresie funduszy emerytalnych, mając na celu wsparcie klientów chcących zapewnić lepszą przyszłość siebie i kolejnym pokoleniom. Udzielanie klientom pomocy w oszczędzaniu na emeryturę i realizacji innych długoterminowych inwestycji jest sednem naszej działalności od niemal 50 lat. Odpowiadamy za aktywa klientów o wartości 419,3 miliardów USD (340,8 miliardów GBP, 384,5 miliardów euro) należące do ponad 2,4 miliona podmiotów z regionu Azji i Pacyfiku, Europy, Bliskiego Wschodu i Ameryki Południowej.

TFI PZU

Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU (TFI PZU) to – pod względem wartości zarządzanych aktywów – jedno z największych towarzystw inwestycyjnych w Polsce. Działa od 1999 roku i jest częścią Grupy PZU (największej Grupy finansowo-ubezpieczeniowej w Europie Środkowo-Wschodniej). Korzysta z doświadczeń zgromadzonych przez ponad 200 lat w działalności finansowo-ubezpieczeniowej oraz tworzy filar pionu inwestycyjnego – PZU Inwestycje. TFI PZU jest również liderem w obszarze Pracowniczych Programów Emerytalnych oraz pierwszą polską firmą inwestycyjną, która posiada dedykowany zespół wykorzystujący metody ilościowe w zarządzaniu m.in. funduszami indeksowymi oferowanymi na platformie inPZU.

PFR TFI

PFR TFI jest częścią Grupy PFR. Tworzy je zespół kilkudziesięciu wysokiej klasy specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu funduszami zamkniętymi i otwartymi oraz produktami oszczędnościowymi i inwestycyjnymi. Towarzystwo specjalizuje się w tworzeniu i zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi oraz zarządzaniu zbiorczym portfelem papierów wartościowych. PFR TFI jest również jedną z instytucji oferujących i zarządzających Pracowniczymi Planami Kapitałowymi, a jego rola jest szczególna – jako instytucja wyznaczona zapewnia bezpieczeństwo całego systemu i powszechny dostęp do PPK.